Migawki
 
Najbliższy turnus
JUŻ 30 CZERWCA!
Zapraszamy wszystkich chętnych do składania rezerwacji.
 
Regulamin Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

REGULAMIN

 1. Organizatorem wyprawy rowerowych i wczasów rowerowych jest Firma Handlowo Usługowa "Janste". Biuro organizatora: siedziba Firmy Władysławowo 84-120 ul. Fl. Ceynowy 50 woj. Pomorskie tel: (058) 6741-514
 2. Terminy i miejsce. Wczasy odbywają się w cyklach 7 i 14 dniowych. Turnusy rowerowe rozpoczynają się i kończą w sobotę. Terminy podane są w turnusach.
  Miejsca: wyprawy są organizowane we Władysławowie 
 3. Wczasy rowerowe
  • Stacjonarne 
  • Polegają na codziennych wyjazdach z ośrodka i zwiedzanie okolic. Organizator zapewnia: pole namiotowe , pełny węzeł sanitarny, boisko, masaże, wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja.), wypożyczenie sprzętu turystycznego (rowery), pilota (instruktora), trasy, mapy tras, imprezy integracyjne.
   uczestnik powinien posiadać: sprawny sprzęt turystyczny.  własny namiot i śpiwór. Być przygotowanym na przejazd rowerem od 30 do 70 km. dziennie. Tempo przejazdu jest dostosowane do grupy. Co 10 km. postój na ok. 10-15 min. Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni.
  • Objazdowe:  Wyjazd z Władysławowa do Łeby przez Nadole, Dębki, Białogórę. Organizator zapewnia: pole namiotowe z pełnym węzłem sanitarnym, boisko, wypożyczenie (za dopłatą) sprzętu turystycznego (rowery, kajaki, łódki), pilota (instruktora), trasy, mapy tras, imprezę integracyjną. Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni. Uczestnik powinien ze sobą mieć sprawny sprzęt turystyczny, rower, namiot, śpiwór, odpowiedni strój do pogody. Sprzęt turystyczny jest dowożony przez organizatorów. Uczestnik powinien być przygotowany na przejazd rowerem od 30 do 70 km. dziennie. Tempo przejazdu jest dostosowane do grupy. Co 10 km. postój na ok. 10-15 min. Organizator nie zapewnia w cenie śniadania, obiadu i kolacji. Cała grupa przygotowuje posiłki razem.
  • Weekendowe.
   Organizator zapewnia: pole namiotowe (bez namiotu), wyposażenie w sprzęt (za dopłatą, ilość ograniczona), pilot (instruktor) trasy, mapa trasy, impreza organizacyjna, ubezpieczenie
  • Jednodniowe.
   Organizator zapewnia: wyposażenie w sprzęt (za dopłatą, ilość ograniczona), pilota (instruktora), mapę trasy, imprezę organizacyjną, ubezpieczenie
 4. Uczestnictwo
  Osoby, które ukończyły 18 lat bez opiekuna. Osoby, które nie ukończyły 18 lat z opiekunem lub za zgodą rodziców z wypełnionym Formularzem dla rodziców. Wszyscy uczestnicy muszą mieć aktualne badania lekarskie, pozwalające na uczestnictwo lub na własną odpowiedzialność. Dokładnie wypełnieniony formularz zgłoszeniowy. Dowód wpłaty 30% na konto lub w biurze organizatora. Inne zgłoszenia należy przesłać na adres organizatora. Za zgłoszenie uważa się, dostarczenie wypełnionego formularza i wpłacenie opłaty w wysokości 30%. Wszystkie wyprawy i wczasy rowerowe są ubezpieczone.
 
Rezerwuj >>
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Ankieta
Dlaczego chciałbyś jechać na wycieczkę rowerową?
 
Odwiedza nas 2 gości oraz 1 użytkownik
 • pslopahma
© 2020 Wczasy rowerowe